Синоптики дали свіжий прогноз
У столиці в понеділок, 19 лютого, спостерігатимуться перепади температур, але без опадів.
Про це повідомляє Український гідрометцентр.
«У Києві 19 лютого хмарно з проясненнями, без опадів. Вітер північний з переходом на південно-східний, 5-10 м/с», — попередили синоптики.
За їхнім прогнозом, температура повітря вночі в області становитиме 1-6° морозу, вдень — від 2° морозу до 3° тепла, в Києві вночі очікується від 3 до 5° нижче нуля, вдень повітря прогріється до 0-2° тепла.
Станом на ранок у столиці вуличні термометри показували -3° за відносної вологості 75 відсотків і атмосферного тиску 757 мм ртутного стовпчика.
Нагадаємо, 18 лютого в Києві було від 3° до 5°тепла.