Зловмисником виявився рецидивіст із Рівненщини. Київські правоохоронці повідомили йому про підозру у скоєнні злочину
Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

Автомобіль, який привернув увагу зловмисника, знаходився на станції техобслуговування на вулиці Вереснева в Дарницькому районі.
«Правоохоронці встановили, що на територію СТО зайшов невідомий чоловік та помітив незачинений автомобіль «УАЗ», який проходив техогляд та мав в подальшому передаватись власником на потреби Збройних сил України. Зловмисник сів до салону, завів двигун та поїхав з місця у невідомому напрямку», – розповіли у поліції.

Викрадача затримали протягом години. Ним виявився 52-річний мешканець Рівненщини, раніше судимий за майнові злочини, який на декілька днів приїхав до Києва.
Слідчий Дарницького управління поліції за процесуального керівництва із окружною прокуратурою повідомив затриманому про підозру за ч. 1 ст. 289 Кримінального кодексу України – незаконне заволодіння транспортним засобом.
Фігуранту обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення застави, йому загрожує до п’яти років позбавлення волі», – прокоментували у відділі комунікації поліції Києва.
Читайте також: Військовослужбовця не пустили в столичний ресторан
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.