Зростання відбулося за рахунок дорослого населення
З 6 по 12 січня на грип та ГРВІ у Києві захворіло 7 259 осіб.
Це на 16,9% більше, ніж на попередньому тижні, зазначають у Київському міському центрі контролю та профілактики хвороб.

Серед хворих – 3269 дорослих (+31,9 % у порівнянні з попереднім тижнем) та 3630 дітей (+5%), у тому числі 1682 школярів та 1005 дітей, які відвідують дитячі дошкільні заклади.
Тижневий інтенсивний показник захворюваності нижче епідемічного порогу в 3,2 раза.
Кількість госпіталізованих хворих на грип та ГРВІ склала 108 осіб (41 дорослий та 67 дітей).
Читайте також: Ковід, грип, метапневмовірус: чим насправді хворіють кияни цієї зими
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.