Головна НовиниПісля Нового року в Києві знову зросла захворюваність на грип
Після Нового року в Києві знову зафіксовано зростання захворюваності на грип.

Після Нового року в Києві знову зросла захворюваність на грип

Фото: з відкритих джерел

Автор kashtan NEWS

Зростання відбулося за рахунок дорослого населення

З 6 по 12 січня на грип та ГРВІ у Києві захворіло 7 259 осіб.

Це на 16,9% більше, ніж на попередньому тижні, зазначають у Київському міському центрі контролю та профілактики хвороб.

Серед хворих – 3269 дорослих (+31,9 % у порівнянні з попереднім тижнем) та 3630 дітей (+5%), у тому числі 1682 школярів та 1005 дітей, які відвідують дитячі дошкільні заклади.

Тижневий інтенсивний показник захворюваності нижче епідемічного порогу в 3,2 раза.

Кількість госпіталізованих хворих на грип та ГРВІ склала 108 осіб (41 дорослий та 67 дітей).

Читайте також: Ковід, грип, метапневмовірус: чим насправді хворіють кияни цієї зими

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися