Головна НовиниНа Оболоні посеред дороги сталася пожежа       

На Оболоні посеред дороги сталася пожежа       

ФОТО: ДСНС

Автор Kashtan News

Вогонь гасили два екіпажі  рятувальників

На столичній Оболоні  посеред дороги загорівся  автомобіль.

У Києві, на Оболоні, посеред дороги загорівся автомобіль ВАЗ.

Про це повідомляє ГУ ДСНС України у м.Києві.

«30 серпня, о 21:43, до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу на вулиці Степана Бандери, 28, що в Оболонському районі столиці», — повідомили в рятувальному відомстві.

Як зазначили в Управлінні пожежної охорони, на місце виклику було направлено дві одиниці пожежно-рятувальної техніки та 10 чоловік особового складу.

Після прибуття за вказаною адресою, було з’ясовано, що у легковому автомобілі  ВАЗ 2101 сталося загоряння в моторному відсіку.

О 22.03 загоряння було локалізовано, а о 22.10 — ліквідовано.

Жертв та потерпілих  немає.

Нагадаємо, 17 серпня в Печерському районі Києва з невідомих причин загорівся автомобіль.

Вам також може сподобатися