Вогонь гасили два екіпажі рятувальників
На столичній Оболоні посеред дороги загорівся автомобіль.

Про це повідомляє ГУ ДСНС України у м.Києві.
«30 серпня, о 21:43, до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу на вулиці Степана Бандери, 28, що в Оболонському районі столиці», — повідомили в рятувальному відомстві.
Як зазначили в Управлінні пожежної охорони, на місце виклику було направлено дві одиниці пожежно-рятувальної техніки та 10 чоловік особового складу.
Після прибуття за вказаною адресою, було з’ясовано, що у легковому автомобілі ВАЗ 2101 сталося загоряння в моторному відсіку.

О 22.03 загоряння було локалізовано, а о 22.10 — ліквідовано.
Жертв та потерпілих немає.
Нагадаємо, 17 серпня в Печерському районі Києва з невідомих причин загорівся автомобіль.