Кияни збирають підписи під петицією
Мешканці столиці вимагають від влади міста встановити контроль за графіком руху пасажирського транспорту.
Відповідну петицію з цього приводу зареєстровано на офіційному сайті Київської міської ради.
«Через повітряні тривоги, ремонтні роботи чи аварії на дорогах збивається розклад у русі наземного транспорту. Але після відновлення руху автобуси, трамваї та тролейбуси часто збиваються у купи по 2-4 машини та разом їдуть по маршруту. Часто подібне трапляється і без поважних причин», — пояснюють свою вимогу автори документа.
Вони додають, що складається ситуація, коли спочатку, впродовж хвилини, до зупинки під’їжджає декілька машин, а після цього наступну потрібно чекати 30-40 хвилин. Або користуватись послугами маршрутних таксі.
Враховучи такий перебіг подій, кияни просять владу вжити заходів і заборонити водіям вирушати на маршрут раніше, ніж за п’ять хвилин після старту попередньої машини.
Крім того, потенційні пасажири міського транспорту вимагають підібрати для кожного конкретного маршруту граничну зупинку, до якої не має бути інших машин.
А водії повинні мати змогу слідкувати за іншими машинами за допомогою їх gps трекерів, так само, як це роблять пасажири.
Як повідомлялося, за результатами опитування киян з’сувалося, що найгострішими проблемами в роботі столичного пасажирського транспорту мешканці столиці вважають його нестачу та переповненість.