Головна БезпекаНа Оболоні затримали зловмисника, який напав на пенсіонера

На Оболоні затримали зловмисника, який напав на пенсіонера

Фото: відділ комунікації поліції Києва

Автор Kashtan News

Затриманому загрожує до 10 років позбавлення волі

Правоохоронці розшукали та затримали мешканця Оболоні, який відібрав пенсію у 85-річного чоловіка.

Як повідомляє відділ комунікації поліції Києва, подія сталася на вулиці Героїв полку «Азов».

«Як з’ясувалось, того дня 85-річний пенсіонер, щойно отримавши пенсію у поштовому відділенні, прямував додому. По дорозі на нього ззаду накинувся зловмисник, вирвав пакет із документами та понад 11 тисячами гривень пенсії, після чого втік у невідомому напрямку», – йдеться у повідомленні.

За допомогою камер спостереження особу грабіжника було встановлено: ним виявився 41-річний безробітний мешканець Оболонського району.

Поліція затримала чоловіка та вилучила в нього речові докази.

Фігуранту повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу України – грабіж, вчинений в умовах воєнного стану. Санкція статті передбачає до 10 років позбавлення волі.

До суду чоловік перебуватиме від вартою.

Читайте також: На Лісовому масиві пограбували адвоката

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися