Грабіжниками виявилися двоє місцевих безробітних
Поліцейські затримали двох чоловіків, які побили та пограбували адвоката на Лісовому масиві.
Як повідомили у відділі комунікації поліції Києва, потерпілий звернувся до правоохоронців із заявою, що на нього напали невідомі та забрали в нього документи і цінні речі.
«Правоохоронці з’ясували, що ввечері заявник йшов від метро пішки додому та зненацька до нього підійшло двоє незнайомців, які почали чіплятись, провокуючи конфлікт. Під час словесної перепалки порушники повалили 35-річного потерпілого на землю та почали бити руками по голові, спричинивши останньому тілесні ушкодження. Надалі нападники зняли з руки чоловіка годинник та забрали рюкзак з документами та цінними речами й втекли», – йдеться в повідомленні.
Отримавши прикмети ймовірних підозрюваних, оперативники розшукали та затримали фігурантів. Ними виявилися безробітні місцеві мешканці, 42 та 45 років. Під час обшуків у них було вилучено викрадені речі.
Обом фігурантам оголошено про підозру за ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу України – грабіж, поєднаний з насильством, вчинений групою осіб, в умовах воєнного стану. Санкція статті передбачає від семи до десяти років позбавлення волі.
На час досудового розслідування підозрювані перебуватимуть під вартою без права внесення застави.
Читайте також: Вручено численні підозри посадовцям КМДА
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.