Комунальники розпочинають ремонт
Із цього понеділка в Києві на півтора місяця через ремонтно-профілактичні роботи припинить функціонування фунікулер.
Про це повідомляє КП «Київпастранс».
«Із 14 липня до 22 серпня столичний фунікулер зачинять на щорічний плановий ремонт», — ідеться в повідомленні.
За інформацією «Київпастрансу», фахівці відремонтують машинну, компресорну і тиристорну залу, а також проведуть обстеження рейкової колії та частково замінять шпали.
Водночас у планах ремонтників — капітально відремонтувати вузли та агрегати вагонів, обладнати машинну залу і провести кузовні роботи.
Перед запуском фунікулера фахівці здійснять статичні та динамічні випробування під навантаженням.
Як пояснили працівники «Київпастрансу», ремонтні роботи проводять влітку, враховуючи найменший пасажиропотік: як правило, в липні-серпні фунікулером користуються до 2000 пасажирів на день, що майже вдвічі менше, ніж у інші місяці.
Нагадаємо, з 3 липня та орієнтовно до серпня 2026 року частково буде обмежено рух транспорту шляхопроводом на перетині проспекту Миколи Бажана з Дніпровською набережною.
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.