Обійшлося без постраждалих
Сьогодні вночі на столичному Подолі спалахнула пожежа в 9-поверховому гуртожитку.
Про це повідомляє ГУ ДСНС України в М. Києві.
«2 квітня о 01:29 до Оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у м. Києві надійшло повідомлення про пожежу на вулиці Сирецькій, що у Подільському районі столиці», — повідомили в рятувальній службі.

За словами пожежників, на місці події було встановлено, що загоряння сталося в електричній щитовій на 8-му поверсі дев’ятиповерхового гуртожитку сімейного типу, з подальшим поширенням вогню на квартиру та електрощитову на 9-му поверсі. Внаслідок пожежі повністю згоріла одна квартира, електрощитові на 8 та 9 поверхах зазнали пошкоджень, а стіни та стеля загальних коридорів були закопчені.
Пожежу локалізували о 02:32 на площі 40 кв. м, а о 02:37 — повністю ліквідували.

На місці події працювали 29 осіб особового складу та 7 одиниць основної і спеціальної пожежно-рятувальної техніки.
Під час гасіння пожежі вогнеборці вивели на свіже повітря десять осіб з верхніх поверхів будівлі, серед яких було дві дитини. На щастя, постраждалих немає.

Остаточну причину виникнення вогню мають встановити правоохоронці.
Нагадаємо, в ніч на 13 березня у промзоні Соцміста, що в Деснянському районі столиці, близько пів сотні пожежників та понад десять одиниць техніки гасили пожежу, що виникла в складському приміщенні.
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.