Головна БезпекаНаркозалежний намагався підірвати будинок

Наркозалежний намагався підірвати будинок

Автор Kashtan News

Наряд Патрульної поліції запобіг лиху

У Подільському районі Києва наркозалежний з сокирою нападав на перехожих і намагався підірвати газ у будинку.

Про це повідомляє Патрульна поліція Києва.

«Подія трапилася вчора в Подільському районі. Поліцейських зупинив наляканий громадянин, який повідомив, що на нього накинувся невідомий з сокирою та шприцом в руках», — йдеться у повідомленні.

За вказаною заявниками адресою правоохоронці виявили чоловіка, який тримав в руці шприц із прозорою речовиною, а біля нього в траві лежала сокира — громадянин неадекватно поводився і мав ознаки наркотичного сп’яніння.

Патрульні переконали чоловіка покласти шприц на землю, після чого повідомив, що вдома відкрив 4 конфорки газової плити, він добровільно надав їм ключі від квартири.

«Один екіпаж затримав громадянина, а інший піднявся до житла, де охоронці порядку відчули різкий запах газу. Інспектори відчинили вікна та викликали на місце аварійну службу, які опломбували газову трубу до квартири. А на кухонному столі патрульні виявили пакет з порошкоподібною речовиною, ймовірно, наркотичної дії», — розповіли поліцейські.

Патрульні викликали на місце слідчих для подальшого з’ясування всіх обставин події та медиків, які ушпиталили затриманого.

Нагадаємо, столична поліція затримала молодого чоловіка, який під виглядом співробітника газової служби входив у довіру до пенсіонерів та забирав їхні заощадження.

Вам також може сподобатися