Поліція встановила винуватця затримки руху поїздів
Столичні правоохоронці встановили особу, яка на станції метро «Арсенальна» кинула в вагон потяга предмет, схожий на вибухівку, чим тимчасово паралізувала роботу підземки на окремій ділянці. Винуватцем інциденту виявився 10-річний хлопчик.
Про це повідомляє Головне управління Національної поліції Києва.
«На одній зі станцій столичного метро десятирічний хлопець кинув до вагона фільтруючо-поглинаючу коробку до протигаза. У такий спосіб школяр хотів пожартувати над пасажирами. Поліцейські склали адміністративний протокол у відношенні матері хлопця, а з «жартівником» провели профілактичну бесіду», — повідомили в поліції.
Водночас щодо матері хлопця поліцейські склали протокол за ст. 184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей).
Варто зазначити, що неприємна подія в метро сталася сьогодні пообіді. У одному з месенджерів поширювалося відео, на якому пасажири масово виходять із вагона на станції метро «Дніпро», через те, що невідомий вкинув у вагон невідомий предмет.
Нагадаємо, шестирічний мешканець Голосіївського району прокинувся від вибухів і викликав патрульних.
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.