Сусідка повідомила, що літня жінка довго не виходить на зв’язок
Поліцейський патруль врятував пенсіонерку, яка була зачиненою у власній квартирі в безпорадному стані.

Про це розповіли в Патрульній поліції Києва.
Поліцію викликала мешканка будинку, на вулиці Євгена Коновальця, яка розповіла, що її літня сусідка хворіє і вже тривалий час не виходить на зв’язок, а з її квартири чутно крики про допомогу.
«Оскільки двері до помешкання були зачинені, патрульні потрапили всередину через вікно. На підлозі охоронці порядку знайшли жінку, яка не могла самотужки підвестися. Поліцейські поклали бабусю в стабільне бокове положення та контролювали її стан до приїзду медиків», – розповіли в поліції.
Нині жінка перебуває у лікарні.
Нагадаємо, у Шевченківському районі затримали аферистку, яка «знімала порчу» за гроші.