Гравець рік не виступатиме за київський клуб
Футбольний клуб «Динамо» (Київ) віддав в оренду «Андерлехту» свого нідерландського півзахисника Джастіна Лонвейка.
Про це повідомляє офіційний сайт столичного футбольного клубу.
«Динамо» та «Андерлехт» досягли домовленості про перехід до бельгійського клубу на правах оренди нідерландського півзахисника «біло-синіх» Джастіна Лонвейка», — йдеться у повідомленні.
Як зазначили в «біло-синіх», орендна угода розрахована на рік із опцією викупу контракту гравця.
Нагадаємо, Джастін приєднався до «Динамо» у вересні 2022 року, провівши у сезоні 2022/23 18 матчів (всі у Чемпіонаті України).
Як повідомлялося, гравці футбольного клубу «Динамо» (Київ) завершили в Австрії тренувальні збори і 23 липня повернулися до дому.