Головна Новини«Динамо» здало в оренду відомого футболіста
динамо київ оренда гравця

«Динамо» здало в оренду відомого футболіста

ФОТО: сайт ФК "Динамо" (Київ)

Автор Kashtan News

Гравець рік не виступатиме за київський клуб

Футбольний клуб «Динамо» (Київ) віддав в оренду «Андерлехту» свого нідерландського півзахисника Джастіна Лонвейка.

Про це повідомляє офіційний сайт столичного футбольного клубу.

«Динамо» та «Андерлехт» досягли домовленості про перехід до бельгійського клубу на правах оренди нідерландського півзахисника «біло-синіх» Джастіна Лонвейка», — йдеться у повідомленні.

Як зазначили в «біло-синіх», орендна угода розрахована на рік із опцією викупу контракту гравця.

Нагадаємо, Джастін приєднався до «Динамо» у вересні 2022 року, провівши у сезоні 2022/23 18 матчів (всі у Чемпіонаті України).

Як повідомлялося, гравці футбольного клубу «Динамо» (Київ) завершили в Австрії тренувальні збори і 23 липня повернулися до дому.

Вам також може сподобатися