Втікаючи з місця злочину, підозрювані наткнулися на поліцейський патруль
Київські поліцейські оперативно затримали двох чоловіків, які пограбували перехожого на вулиці Пост-Волинська.
Як повідомляє Патрульна поліція Києва, втікаючи з місця злочину, підозрювані наткнулися на поліцейську автівку.
«Прямуючи на виклик, один з екіпажів помітив двох осіб, які, ледве помітивши службовий автомобіль, почали тікати. Інспектори наздогнали їх та зупинили. Спілкуючись з охоронцями порядку, громадяни помітно нервували», – розповіли у поліції.

Згодом на те ж місце прибув інший патрульний екіпаж – разом із чоловіком, який викликав поліцію. Він впізнав нападників: саме вони незадовго перед цим вдарили його по обличчю та відібрали мобільний телефон.
Затримані зізналися у скоєному та показали місце, де залишили відібраний гаджет. Тепер за розбій під час воєнного стану чоловікам загрожує відповідальність за ч. 4 ст. 187 Кримінального кодексу України – позбавлення волі на строк від 8 до 15 років.
Нагадаємо, у Києві судитимуть екснардепа Дмитра Святаша за заклики до зміни меж території України та фінансове шахрайство.