Ворог атакував Київ «шахедами» з різних напрямків
У ніч проти 26 вересня російські окупанти провели чергову атаку на Київ ударними безпілотниками типу «Шахед». Ворог намагався завдати удару по цивільній інфраструктурі міста.

Про це повідомляє Київська міська військова адміністрація.
Як зазначили в КМВА, Сили протиповітряної оборони зафіксували, що загалом в напрямку столиці прямувало понад півтора десятка ворожих безпілотників. Бойова робота в повітряному просторі Києва та на його підступах велася протягом п’яти годин. Було знешкоджено приблизно десяток російських ударних дронів.
За оперативними даними, внаслідок цієї атаки в Печерському районі через уламки сталася розгерметизація газової труби в житловому будинку. Крім того, пошкоджено майже 20 автомобілів. Також уламки впали на території дитячого садочку.
Нагадаємо, в ніч на 14 вересня російські війська атакували Україну і її столицю, зокрема «шахедами». Радіотехнічні війська Повітряних Сил виявили та здійснили супровід 76 «шахедів» із напрямків Курськ, Єйськ – рф, Чауда – Крим.
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.