Сили ППО стали на заваді ворогові
У ніч проти 4 липня російські окупанти здійснили чергову спробу завдати повітряний удар по Києву. Цього разу ворог вдався до використання виключно безпілотників-камікадзе типу «Шахед».
Про це повідомляє Київська міська військова адміністрація.
«Чергова повітряна атака ворога. Цього разу — виключно із застосуванням БпЛА», — зазначили в КМВА.
Як зауважили у військовій адміністрації, противник запустив свої дрони з території курської області рф. До Києва ворожі безпілотники наближалися хвилями та з різних напрямків. Однак, завдяки результативній роботі протиповітряної оборони, жоден дрон до міста не долетів — силами та засобами ППО безпілотники ворога були знищені на підступах до столиці.
«В Києві, попередньо, без жертв та руйнувань. Життєдіяльність міста не порушена», — наголосили в КМВА.
Водночас у командуванні Повітряних Сил ЗСУ уточнили, що цієї ночі противник застосував 22 ударні БпЛА типу «Shahed-131/136».
«В результаті бойової роботи зенітними ракетними підрозділами, розрахунками мобільних вогневих груп Сил оборони та засобами РЕБ Повітряних Сил ЗС України збито 21 «Шахед» у межах Київської, Чернігівської, Житомирської, Сумської, Дніпропетровської та Полтавської областей», — повідомили охоронці неба.
Нагадаємо, перед цим російські окупанти здійснили повітряну атаку на Київ у ніч на 20 червня. Цілями були об’єкти енергетики, Сили протиповітряної оборони нейтралізувати всі цілі на підступах до столиці.
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.