Дрони-камікадзе атакували Київ із кількох напрямків
Сьогодні вночі російські окупанти знову вдалися до атаки української столиці за допомогою ударних безпілотників іранського походження типу «Shahed -136», проте всі вони були збиті українськими Силами протиповітряної оборони. Втім уламки цих баражуючих боєприпасів впали у трьох районах столиці.
Про це на своїй сторінці у соціальній мережі повідомляє Київська міська військова адміністрація.
«Чергова масована атака ворога ударними БпЛА. Попередньо, противник застосував баражуючі боєприпаси типу «Shahed», — написав начальник КМВА Сергій Попко.
Він наголосив, що групи дронів заходили на Київ одночасно з кількох напрямків.
«Проте силами і засобами ППО усі повітряні цілі — понад 10 БпЛА, були своєчасно виявлені та знищені. За інформацією на цю хвилину — зафіксовано падіння уламків в Соломʼянському, Голосіївському та Святошинському районах Києва. Є пошкодження нежитлових приміщень та дорожнього покриття. Без серйозних руйнувань та пожеж. Інформація щодо потерпілих відсутня», — додав Сергій Попко.
Через повітряну атаку ворога також напружена ситуація була в столичному регіоні.
За словами начальника Київської обласної військової адміністрації Руслана Кравченка, повітряна тривога тривала понад три години. Втім всі ворожі БпЛА були збиті.
«За оперативною інформацією, жертв та постраждалих немає», — зазначив Кравченко.
Проте, додав він, через падіння уламків в одному з населених пунктів загорівся приватний будинок, пошкоджено гараж, прибудинкову територію та автомобіль. Пожежу було оперативно ліквідовано.
Ще в одному населеному пункті уламки пошкодили дах магазину.
Нині наслідки усувають. Власникам пошкоджених обʼєктів буде надана необхідна допомога. А оперативні служби продовжують роботи з фіксації наслідків атаки.
Нагадаємо, за інформацією КМВА, в липні ворог атакував Київ 16-ма БпЛА типу «Shahed». Активність російських повітряних атак на українську столицю дещо знизилася.