Головна НовиниНова фотозона: біля столичної мерії відкрилася  цікава експозиція
Нова фотозона на Хрещатику.

Нова фотозона: біля столичної мерії відкрилася  цікава експозиція

Фото: http://chesno.org/

Автор kashtan NEWS

Активісти продовжують випуск тематичних зображень на тему українських перемог

Біля будівлі Київської міської державної адміністрації,  на Хрещатику, 36,  Рух ЧЕСНО встановив нову марку-фотозону, на якій зображено затоплений чорноморський флот росії.

Про це повідомили у пресслужбі Руху ЧЕСНО.

Як зазначили в організації, від початку повномасштабного вторгнення Збройні Сили України знищили майже третину бойових кораблів чорноморського флоту росії. Зокрема, своє поховання на морському дні знайшли крейсер «москва», великий десантний корабель «Цезар Куніков», з останніх «потопельників» — патрульний корвет «Сєргєй Котов». І це — лише невелика частина уражених кораблів, які запам’яталися українцям.

Відтепер на Хрещатику кияни та гості міста можуть сфотографуватися біля художнього зображення знищених кораблів рф.

Слід зазначити, що першу фотозону під назвою «Бавовна на Кримському мосту» члени Руху встановили 24 серпня 2022 року в рамках виставки «Інфоспротив». Згодом вийшли нові марки — «Бавовна над кремлем», «путін у Гаазі», «Імперія зла має впасти».

Нагадаємо, у ніч з 4 на 5 березня спецпідрозділ ГУР МО України «Group 13» атакував патрульний корабель чорноморського флоту рф «Сєрґєй Котов».

Раніше, вранці 14 лютого, блискуче спрацювали бойові дрони Головного управління розвідки МО України, якими поблизу Алупки вразили російський великий десантний корабель «Цезар Куніков».

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися