Синоптики дали свіжий прогноз
У столиці в середу, 21 лютого, погода не додасть настрою мешканцям міста — природні негаразди триватимуть, але буде тепло.
Про це повідомляє Український гідрометцентр.
«У Києві 21 лютого хмарно. Невеликі опади, переважно у вигляді дощу. Вітер південно-західний, 7-12 м/с», — повідомили синоптики.
За їхнім прогнозом, температура вночі в області очікується від 3° тепла до 2° морозу, вдень — 2-7° тепла, у Києві вночі прогнозують 0-2° тепла, вдень — 5-7° вище нуля.
Станом на ранок у столиці вуличні термометри показували +3° за відносної вологості 95 відсотків і атмосферного тиску 748 мм ртутного стовпчика.
Нагадаємо, 20 лютого в Києві вдень температурні показники сягнули 2° вище нуля, але під вечір пішов рясний мокрий сніг.
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.