Головна ВійнаВійна за добу: окупанти шалено атакували на одному з ключових напрямків
Зведення Генштабу ЗСУ.

Війна за добу: окупанти шалено атакували на одному з ключових напрямків

Фото: 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Автор kashtan NEWS

У Генштабі розповіли про ситуацію на фронті

Упродовж  20 лютого Збройні Сили України знищили майже 1130 окупантів, 13 танків, 70 бронемашин, 57 артилерійських систем та РСЗВ, 3 засоби ППО, 39 БПЛА оперативно-тактичного рівня, крилату ракету, а також 63 одиниці автомобільної, спеціальної техніки й автоцистерн

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

«Протягом минулої доби відбулося 66 бойових зіткнень. Ворог завдав 5 ракетних та 125 авіаційних ударів, здійснив 124 обстріли з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та майже  140 населених пунктах», — повідомили в Генштабі.

Як розповіли військові, на Куп’янському напрямку ворог здійснив 2 безуспішні спроби наступу в районі Синьківки Харківської області, а під Лиманом — противник 8 разів атакував наші підрозділи поблизу Білогорівки Луганської області та Тернів, Виїмки Донецької області.

Водночас на Бахмутському напрямку Сили оборони відбили 2 атаки противника біля Іванівського Донецької області.

На Авдіївському напрямку наші захисники відбили 13 атак ворога в районах населених пунктів Степове, Ласточкине, Сєверне, Невельське Донецької області.

На Мар’їнському напрямку Сили оборони продовжують стримувати ворога неподалік Георгіївки, Побєди, Новомихайлівки Донецької області. Тут окупанти здійснили 20 спроб прорвати оборону наших військ.

На Новопавлівському напрямку ворог 7 разів намагався поліпшити своє тактичне положення південніше Пречистівки та Золотої Ниви Донецької області.

Між тим під Запоріжжям Силами оборони минулої доби було відбито 7 атак противника біля Малої Токмачки та Роботиного.

На Херсонському напрямку протягом минулої доби противник здійснив  безуспішний штурм позицій ЗСУ.

Своєю чергою, авіація Сил оборони завдала удари по 10 районах зосередження особового складу та 5 зенітно-ракетних комплексах противника. А підрозділи ракетних військ завдали удари по 9 районах зосередження особового складу, озброєння і військової техніки, складу пально-мастильних матеріалів, знищили 12 артилерійських засобів.

Як повідомлялося, впродовж 19 лютого Збройні Сили України знищили майже 1230 окупантів, 5 танків, 36 бронемашин, 42 артилерійські системи та РСЗВ, 2 літаки, засіб ППО, 61 БПЛА оперативно-тактичного рівня, 3 крилаті ракети, а також 44 одиниці автомобільної, спеціальної техніки й автоцистерн.

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися