У Києві таксист привласнив велику суму валюти
Водій таксі закопав у парку гроші, знайдені в салоні, не повідомивши про знахідку. Правоохоронці вилучили викрадені кошти та повернуть їх власнику. Підозрюваному загрожує до дванадцяти років за ґратами.
До Соломʼянського управління поліції звернувся 61-річний вчитель на пенсії з повідомлення про крадіжку. В таксі він забув коробку з власними накопиченнями. Після поїздки звернувся до служби підтримки, проте водій, який виконував замовлення, стверджував, що в салоні свого авто знахідок не виявив.
Проте в ході комплексу слідчих розшукових заходів поліцейські встановили, що кошти потерпілого присвоїв таксист. Він знайшов у автомобілі коробку з заощадженнями пасажира та закопав їх у лісопарковій зоні одного з районів столиці.

Правоохоронці розшукали порушника й затримали його. Ним виявився 53-річний киянин. Місце схову також було знайдено, а гроші працівники поліції вилучили як речовий доказ. Невдовзі вони будуть повернуті потерпілому.
Таксисту повідомлено про підозру, інформує відділ комунікації поліції Києва.
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.