Головна НовиниПетиція про оплату карткою в київських маршрутках набрала необхідну кількість голосів
Електронна петиція із вимогою запровадити безготівкову оплату в столичних маршрутках зібрала понад 6 000 підписів.

Петиція про оплату карткою в київських маршрутках набрала необхідну кількість голосів

Фото: Роман Пєтушков для Каштан NEWS

Автор kashtan NEWS

Наразі такий формат оплати доступний у деяких містах України, але не в столиці

Електронна петиція із вимогою запровадити безготівкову оплату в столичних маршрутках зібрала понад 6 000 підписів. Тепер її має розглянути міська влада.

«В багатьох містах України приватні перевізники вже запровадили безготівкову оплату проїзду на своїх маршрутах», – йдеться у петиції.

Автор зазначає, що можливість оплати в приватних маршрутках за допомогою банківських карт та карт сервісу «Київ Цифровий» збільшить надходження до столичного бюджету.

Нагадаємо, у 2020 році у Києві почали тестувати систему безконтактної оплати проїзду в маршрутці ПІК, але потім проєкт був звернутий.

Читайте також: Кличка закликали відновити трамвайне сполучення між двома берегами міста

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися