Наразі такий формат оплати доступний у деяких містах України, але не в столиці
Електронна петиція із вимогою запровадити безготівкову оплату в столичних маршрутках зібрала понад 6 000 підписів. Тепер її має розглянути міська влада.
«В багатьох містах України приватні перевізники вже запровадили безготівкову оплату проїзду на своїх маршрутах», – йдеться у петиції.
Автор зазначає, що можливість оплати в приватних маршрутках за допомогою банківських карт та карт сервісу «Київ Цифровий» збільшить надходження до столичного бюджету.
Нагадаємо, у 2020 році у Києві почали тестувати систему безконтактної оплати проїзду в маршрутці ПІК, але потім проєкт був звернутий.
Читайте також: Кличка закликали відновити трамвайне сполучення між двома берегами міста
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.