Синоптики дали свіжий прогноз
У понеділок, 3 березня, на території Києва та області морозна погода йде на спад, поступаючись місцем на користь «плюсовим» температурним показникам.
Про це повідомляє Український гідрометцентр.
«У Києві та області — хмарно з проясненнями. Вночі — місцями невеликий мокрий сніг та дощ, вдень — без опадів. По області вночі та вранці — місцями туман. На дорогах — місцями ожеледиця. Вітер — західний, 7-12 м/с», — попередили синоптики.
За їхнім прогнозом, в області температурні показники вночі коливатимуться від 2° до 3° морозу, вдень — від 1° до 6° тепла, у Києві вночі очікується близько 0°, вдень повітря прогріється до +5°.
Нагадаємо, 2 березня в Києві вуличні градусники показували до +6°.
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.