Синоптики дали свіжий прогноз
У середу, 17 вересня, у Києві та області – значний дощ та стане прохолодно.
Про це повідомляє Український гідрометцентр.
«У Києві та області — хмарно з проясненнями. Вночі — помірний, вдень — значний дощ. Вітер — південно-східний з переходом на північно-західний, 5-10 м/с», — попередили синоптики.
За їхнім прогнозом, температура вночі в області становитиме 9-14°, удень повітря прогріється до 15-20°, у Києві вночі температура повітря понизиться до +14°, вдень потеплішає на три градуса — до 17°.
Станом на ранок у столиці повітря прогрілося до 17° за відносної вологості 73 відсотки й атмосферного тиску 746 мм ртутного стовпчика.
Нагадаємо, 16 вересня в Києві повітря прогрілося до 26°.
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.