Синоптики дали свіжий прогноз
У вівторок, 25 березня, на території Києва та області в другій половині дня припиниться дощ і потеплішає.
Про це повідомляє Український гідрометцентр.
«У Києві та області — хмарно, з проясненнями. Вночі — дощ, вдень — без опадів. Вітер — південно-східний з переходом на північно-західний, 7-12 м/с», — попередили синоптики.
За їхнім прогнозом, у області вночі від 3° до 8° тепла, вдень температурні показники коливатимуться в межах 9°-14° тепла, у Києві вночі очікується 6-8° тепла, вдень — 11-13° вище нуля.
Нагадаємо, 24 березня в Києві повітря прогрілося до +12°.
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.