Головна ЕкологіяПогода: у столиці стане спекотніше

Погода: у столиці стане спекотніше

Фото: ілюстративне з відкритих джерел

Автор kashtan NEWS

Синоптики дали свіжий прогноз

У середу, 20 серпня, у Києві та області опадів не очікується, а стовпчики вуличних термометрів трохи добавлять «плюсів».

Про це повідомляє Український гідрометцентр.

«У Києві та області — невелика хмарність, без опадів. Вітер — переважно північно-західний, 5-10 м/с», — попередили синоптики.

За їхнім прогнозом, температура вночі в області становитиме 10-15°, удень повітря прогріється до 22-27°, у Києві вночі буде майже 15°, удень — до 26°.

Станом на ранок у столиці повітря прогрілося до 15° за відносної вологості 72 відсотки й атмосферного тиску 745 мм ртутного стовпчика.

Нагадаємо, 19 серпня  в Києві повітря прогрілося до 25°.

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися