Чоловік зробив хибний виклик
Патрульні поліцейські розшукали і затримали чоловіка, який нецензурно облаяв операторку кол-центру 112, куди він у нетверезому стані зателефонував, щоб повідомити про викрадення дружини.
Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомляє Патрульна поліція Києва.
Як зазначили поліцейські, цей інцидент стався в Подільському районі.
«Чоловік повідомив про викрадення дружини. Проте, коли співробітниця кол-центру почала ставити уточнюючі запитання, заявник почав лаятися на неї та нецензурно висловлюватися», — розповіли патрульні.
За словами правоохоронців, інспектори, які отримали повідомлення про подію, з’ясували адресу мешкання громадянина та вирушили туди.
Двері їм відчинив 58-річний киянин, який перебував у нетверезому стані.
Інформація про викрадення дружини не підтвердилася. Про що, власне, заявник не заперечував і погодився з тим, що зробив хибний виклик. Однак пояснити свій вчинок не зміг.
Тож охоронці порядку затримали порушника та доставили його до Подільського управління поліції. Там на нього складено протокол за дрібне хуліганство) та постанову про завідомо неправдивий виклик спеціальних служб.
Нагадаємо, в столичному парку Відрадний двоє дітей у присутності батька гралися предметами, схожими на осколкові гранати, чим викликали занепокоєння в оточуючих, які й зателефонували до поліції.