Справу передали до суду
У Києві судитимуть начальника управління Святошинської РДА за розтрату майже 700 тисяч гривень, які призначалися на ремонт укриття.
Про це повідомляє столична прокуратура
Як розповіли в правоохоронному відомстві, начальник Управління будівництва, архітектури та землекористування Святошинської РДА видав завідомо фіктивні документи на капремонт укриття в Києві.
Зокрема, встановлено, що 2022 року між Управлінням будівництва Святошинської РДА та приватним товариством було укладено договір на капремонт укриття у Святошинському районі.
Після капремонту посадовець, знаючи про завищення обсягів та вартості ремонту та про те, що вартість виконаних робіт не відповідає вимогам нормативно-правових документів, підписав акти приймання.
Тим часом експерти виявили невиконання та неякісне виконання робіт, використання пожежонебезпечних матеріалів та завищення їхньої вартості. Таким чином сума збитків становить понад 684 тис. грн.
Як повідомлялося, 12 січня в Соломʼянському районі столиці затопило бомбосховще на вулиці Метробудівська, 11, у якому нещодавно зробили капітальний ремонт.
Раніше, перед Новим роком, у цьому ж районі під час повітряної тривоги у бомбосховищі загальноосвітньої школи №229 раптово обвалилася стеля. Причиною стала несправність опалення, за фактом події призначено службову перевірку.
Нагадаємо, в Україні створено єдиний чат-бот (https://t.me/open_shelter_bot) для прийому скарг з приводу проблем функціонування укриттів у різних населених пунктах держави.