Зареєстровано п’ять випадків у різних районах міста
У Києві знову зареєстровано випадки захворювання на гостру кишкову інфекцію: попередньо, потерпілі стали жертвами неякісної «кулінарки» однієї із столичних торгівельних мереж.
Про це повідомив Київський міський центр контролю та профілактики хвороб.
«Серед мешканців Голосіївського, Солом’янського та Шевченківського районів Києва зареєстровано 5 випадків захворювання на гостру кишкову інфекцію, що ймовірно пов`язані з вживанням неякісної готової кулінарної продукції в одній із торгівельних мереж м. Києва», – йдеться у повідомленні.
Чотирьох із п’яти потерпілих було ушпиталено, лікарі проводять бактеріологічні обстеження на кишкову групу інфекцій.
«ДУ «Київський міський ЦКПХ МОЗ України» проінформувала ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві та Департамент охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) про випадки захворювання. Розпочато епідеміологічне розслідування», – повідомили у Центрі.
Нагадаємо, минулого тижня на Подолі закрили піцерію, у якій потруїлися клієнти.