Головна КультураПовалення царя: з воріт столичного монастиря  демонтували зображення ідола

Повалення царя: з воріт столичного монастиря  демонтували зображення ідола

ФОТО: Ростислав Павленко

Автор Kashtan News

Нардеп поділився листом-відповіддю СБУ

З воріт столичного Свято-Покровського монастиря, в якому містилася єпархія УПЦ МП, зняли зображення російського царя Миколи II.

Про це на своїй сторінці в соцмережі повідомив народний депутат України Ростислав Павленко, додавши фото відповідного листа-відповіді від СБУ.

«Царів в Україні – знімають. Як памʼятаєте, ми з колегами подавали депутатське звернення до СБУ щодо неприпустимості зображення на воротах Свято-Покровського монастиря в Києві ніколая ІІ кривавого. СБУ відповіла — зняли Ніколашку», — написав нардеп.

Як повідомлялося, у Національному музеї історії України в Другій світовій війні триватиме демонтаж радянської символіки після встановлення на щиті Батьківщини-матері тризуба заміть герба СРСР.

Вам також може сподобатися