Правоохоронці затримали дебоширів
Наряди поліції та Муніципальної охорони затримали п’ятьох нетверезих працівників дитячого атракціону, які розтрощили кафе в парку «Совки».
Про це повідомляє Комунальна організація «Муніципальна охорона».
Як розповіли муніципали, під час патрулювання території вказаного парку їхнім нарядом було виявлено групу з пʼяти нетверезих чоловіків, які били по дверях і вікнах кафе та намагалися проникнути в його приміщення.
На зауваження припинити дебош розігріті алкоголем чоловіки, які представилися працівниками дитячого паркового атракціону, не реагували, а навпаки намагалися спровокувати бійку. Один із членів «веселої» компанії дістав ножа і почав погрожувати муніципальним охоронцям. Щоб вгамувати хуліганів, патруль муніципальної охорони застосував сльозогінний газ і викликав поліцейський наряд.
Наразі дебоширів затримано. Також задокументовано розбиті ними двері кафе, вирвану віконну раму в одному із будинків відпочинку.
Нагадаємо, поліція Києва розпочала кримінальне провадження за фактом смертельної стрілянини в столичному готелі Sky Loft.
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.