Раніше міська влада обіцяла завершити ремонтні роботи до 30 листопада
Закриття руху через Дегтярівський шляхопровід подовжено до 20 грудня.
Відповідне рішення підписав міський голова Віталій Кличко, повідомляє пресслужба КМДА.
Раніше передбачалося, що ремонтні роботи, які розпочалися 13 червня, будуть завершені до 30 листопада. Однак 30 вересня нові встановлені прольоти шляхопроводу завалилися.

Вартість реконструкції шляхопроводу складає майже мільярд гривень. Будівельні роботи виконувала фірма з оточення одеського мера Труханова. Після обвалу Дегтярівського мосту правоохоронці провели обшуки в Департаменті транспортної інфраструктури КМДА, корпорації «Київавтодор» та в підрядників.
Київська влада стверджує, що надзвичайна ситуація з падінням балок не завдала збитків міському бюджету і що вартість реконструкції не збільшилася.
Читайте також: На Дегтярівському мосту встановили частину нових прольотів.