Працівники ДБР повідомили про підозру прокурору однієї з районних окружних прокуратур Києва. Він привласнив велику суму коштів, вилучених під час слідчих дій
У серпні 2023 року прокурор здійснював нагляд у кримінальному провадженні щодо приватного підприємства. Під час обшуків він вилучив у комерсанта 4 мільйони 242 тисячі в різній валюті в гривневому еквіваленті, повідомляє ДБР.
Однак замість передачі грошей на належне збереження, прокурор забрав їх собі. Після цього він перестав ходити на роботу та не з’являвся за адресою, вказаною як фактичне місце проживання.
Фігурант підозрюється у зловживанні службовим становищем при заволодінні чужим майном в особливо великих розмірах. Йому обрано запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.
Читайте також: БРАМА ЗАКОННОСТІ: ОФІС ГЕНПРОКУРОРА ШУКАЄ НАГЛЯДАЧА ЗА ДВЕРИМА
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.