У будівельну справу втрутилася прокуратура
В Оболонському районі столиці представники одного з приватних підприємств вже друге десятиліття «годують» громаду обіцянками побудувати паркінг на земельній ділянці вартістю понад 26 млн грн. У результаті за втручанням правоохоронців відповідний договір про оренду землі було розірвано, а ділянку повернуто власнику.
Про це повідомляє пресслужба столичної прокуратури.
Як зазначили у правоохоронному відомстві, встановлено, що у 2006 році приватне ТОВ отримало в оренду земельну ділянку, яка розташована на перетині вулиці Приозерної та проспекту Героїв Сталінграда для будівництва, обслуговування та експлуатації паркінгу з торговельним комплексом.
Втім, укладаючи спірний договір оренди, Київська міська рада очікувала на належне виконання його умов відповідачем в частині забудови земельної ділянки паркінгом з торговельним комплексом.
Разом з тим, попри неодноразове поновлення строку дії договору оренди з 2006 року по теперішній час у порушення його умов та вимог чинного законодавства товариство вже понад 16 років не приступає до використання земельної ділянки та не тільки не завершило, а навіть не розпочало її забудову.
Таким чином, тривала незабудова заважає ефективному та раціональному використанню земельної ділянки в інтересах громади та завдає шкоди розвитку столиці.
«За таких обставин, суд погодився з доводами прокурора щодо наявності підстав для розірвання договору оренди землі та зобов’язав відповідача повернути Київській міській раді земельну ділянку», — зазначили у прокуратурі.
Нагадаємо, столична влада цього року витратить на ремонт Кільцевої дороги понад 800 мільйонів гривень.