За спробу поцупити три «яблучка» зловмисникові загрожує до десяти років позбавлення волі
Столичні правоохоронці повідомили про підозру молодику, який намагався пограбувати магазин техніки в Святошинському районі.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.
Повідомлення про скоєння злочину в одному з ТЦ надійшло до Святошинського районного управління поліції.
«Правоохоронці, які прибули на місце скоєння злочину, з’ясували, що хлопець зайшов до приміщення магазину та почав спілкуватися з консультантом з метою покупки мобільного телефону «айфон». Під час розмови зловмисник повідомив, що його цікавить саме остання модель, тож він попросив працівника принести йому на огляд три ґаджети. Згодом молодик скористався тим, що консультант відволікся, схопив товар загальною вартість 233 000 тисяч гривень й почав тікати», – розповіли в поліції.
Охоронці торговельного центру зупинили хлопця та передали поліцейським. Любителем ґаджетів виявився 22-річний киянин, якому повідомлено про підозру за ч.2 ст.15, ч.4 ст.186 Кримінального кодексу України – замах на грабіж, учинений в умовах воєнного стану. Санкція статті передбачає до десяти років позбавлення волі.
Читайте також: В урядовому кварталі столиці посилили перевірки
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.