Сьогодні, 22 вересня, «бавовну» відчули в штабі чорноморського флоту рф
Окупанти запанікували у Севастополі біля 13-ї години дня, призупинивши морський транспорт. А потім вдруге за день перекрили рух Керченським мостом. Тамтешня окупаційна влада повідомила про роботу ППО у Саках, гарнізоні Гвардійського, над Раздольненським районом та біля аеродрому Бельбек. Над Севастопольською бухтою влаштували димову завісу.
Але це не допомогло. Близько 13:15 прогриміли вибухи у Севастополі. Згодом у соцмережах оприлюднили відео палаючого штабу чорноморського флоту рф.

І лише після цього путінський посіпака, севастопольський намісник Развожаєв змушений був заявити про ракетний удар по штабу чорноморського флоту. В пабліках написали, що до місця прильоту їде велика кількість швидких.
Водночас командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук у Телеграм натякнув, що удар по штабу чорноморського флоту росії – справа рук українських пілотів.
«Ми ж обіцяли, що «далі буде»… Тому, поки окупанти приходять до тями в Мелітополі, а в Севастополі досі лунають сигнали повітряної тривоги, вкотре подякую льотчикам Повітряних сил», – зазначив він.
Він також назвав Севастополь містом Військово-морських сил Збройних Сил України.
Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов заявив, що бачить два варіанти майбутнього для чорноморського флоту рф – добровільну або примусову самоліквідацію.
Про це він написав у соцмережі:
«Найкращий і найбезпечніший вихід для збереження цілісності майнового-господарського комплексу міста Ахтіар (стара назва – севастополь) і прилеглих територій – добровільне затоплення. Славетні російські військові рефлексії – знищення власного флоту при наближенні противника – мають мати тяглість в часі й традицію наступництва. В іншому варіанті – чф рф нарізатиметься за принципом салямі: процес болісний, але ЗСУ завдають високоточні удари виключно по об’єктах військової інфраструктури».
Читайте також: 18 вересня Міжнародний суд у Гаазі розпочав попередні слухання за позовом України до росії у звʼязку з порушенням міжнародної Конвенції про запобігання злочину геноциду.