Ворог застосував різні повітряні боєприпаси
У ніч проти 6 вересня російські окупанти спробували завдати чергового масованого повітряного удару по українській столиці, застосувавши комбінований метод атаки, але всі цілі були знешкоджені.
Про це повідомляє Київська міська військова адміністрація.
«Чергова ракетна атака ворога на мирне місто з метою вбити цивільне населення та зруйнувати інфраструктуру. І знов атака не проста, а комбінована», — повідомили у КМВА.
За попередніми даними, рашисти одночасно запустили по Києву ракети як повітряного, так і наземного базування, ймовірно — балістичні.
«Усі ворожі цілі, які рухалися в напрямку столиці були знищені силами і засобами ППО. За даними на цю хвилину, у Києві без жертв та руйнувань», — зазначили у КМВА.
Своєю чергою в Командуванні Повітряних Сил уточнили, що вночі 6 вересня противник завдав удару по Україні ракетами повітряного та наземного базування, а також ударними дронами.
«Усього зафіксовано 33 ворожі повітряні цілі:
7 ракет повітряного базування типу Х-101/Х-555/Х-55, випущені з 9 літаків стратегічної авіації Ту-95мс із району Енгельса;
балістичну ракету «Іскандер-М»;
25 ударних БпЛА типу «Shahed-136/131» з південно-східного та південного напрямків (Приморсько-Ахтарськ, Чауда)», — розповіли військові.
Вони зазначили, що на маршрутах слідування ракет та дронів працювала українська протиповітряна оборона. Зокрема, до відбиття повітряного нападу залучено зенітні ракетні війська, винищувальну авіацію, мобільні вогневі групи та інші засоби ураження.
У результаті злагоджених дій Силами та засобами ППО було ліквідовано 23 повітряні цілі, серед них — 7 крилатих ракет Х-101/Х-555/Х-55, балістичну ракету «Іскандер-М» і 15 ударних БпЛА типу «Shahed-136/131».
Як повідомлялося, у ніч проти 30 серпня ворог випустив по Україні 44 повітряні боєприпаси, з яких не вдалося нейтралізувати лише один.