Нелюди вдарили в тому числі по дитячій лікарні «Охматдит»
«Повітряна тривога триває! В столиці працює ППО. Перебувайте в укриттях до відбою повітряної тривоги!», – повідомила о 10:29 Київська міська військова адміністрація.
Зафіксовано падіння уламків в Солом’янському, Дніпровському та Голосіївському районах, повідомила КМВА о 10:48.
Об 11:03 інформацію було доповнено, що уламки впали також у Дарницькому, Деснянському та Шевченківському районах. Попередні дані:
– в Солом’янському районі є пошкодження офісної будівлі;
– в Голосіївському – уламки впали біля житлового будинку;
– в Дніпровському палають уламки в житловій забудові;
– в Дарницькому районі пошкоджено приватний будинок;
– в Деснянському районі займання будинку.
Об 11.05 мер міста написав у Телеграм:
«На даний момент відомо про трьох постраждалих. Одного з них ушпиталили. Двом надали допомогу на місці. Перевіряємо інформацію про одного загиблого».
Міський голова повідомив у соцмережах, що є «влучання в одне з приміщень дитячого медичного закладу».

«Уже 9 постраждалих в різних районах столиці. Шістьох із них госпіталізували», – написав мер у Телеграм.
Згодом стало відомо, що ворог влучив у дитячу клініку «Охматдит».
На цей воєнний злочин рашистів відреагував Президент України Володимир Зеленський:
«Російські терористи знову масовано атакували ракетами Україну. Різні міста: Київ, Дніпро, Кривий Ріг, Словʼянськ, Краматорськ. Понад 40 ракет різних типів. Пошкоджені житлові будинки, інфраструктура та дитяча лікарня», – написав Глава держави.

Усі служби задіяні, щоб врятувати якнайбільше людей. І весь світ має задіяти всю свою рішучість, щоб нарешті покласти край російським ударам. Вбивства – це те, що несе Путін. Тільки разом ми можемо принести справжній мир та безпеку».
Станом на 11:54 відомо про 8 загиблих та 15 поранених.
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.