У Софійському соборі відбулася церемонія вручення державних нагород сім’ям полеглих військовослужбовців
Очільник Шевченківської райдержадміністрацї Києва Олександр Поповцев разом із керівником районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковником Владиславом Міхеєвим за дорученням Президента України вручили рідним загиблих Героїв ордени «За мужність» ІІІ ступеня, нагрудні знаки Головнокомандувача ЗСУ «Золотий Хрест», а також медалі за військову службу посмертно.
«Кожен із них – не лише борець за перемогу, а ще й символ вірності, мужності, сміливості, які вічно житимуть у серцях українського народу, підтримуючи національну спадщину та єдність. Зберегти і передати наступним поколінням пам’ять про них – велика відповідальність, яку ми будемо нести із глибокою повагою та шаною у серцях,» – звернувся Олександр Поповцев до присутніх, інформує Шевченківська РДА.
Читайте також: У СТОЛИЦІ ВІДКРИЛИ ПАМ’ЯТНИК ОЛЕКСАНДРУ МАЦІЄВСЬКОМУ