Хижаки з іменами єгипетських богів переїхали до нової домівки
Чотири сервали, яких минулого року привезли до столиці з розбитого рашистами Курахового, пройшли реабілітацію та оселилися в нових комфортних домівках.

Про це повідомили в пресслужбі Київзоо.
Як зазначають працівники зоопарку, тварини були хворі, виснажені та в стані важкого стресу.

«За цей рік вони пройшли довгий шлях лікування, реабілітації та соціалізації. Адже окрім фізичного лікування котики потребували відновлення порушеного психоемоційного балансу», – розповіли в Київзоо.



Тепер Осіріс, Ісіда, Сехмет та Гор нарешті переїхали до експозиційного вольєру, облаштованого африканськими деревами з лазалками та кігтеточками, кам’яними скелями, гамачками, питними фонтанчиками, а також різноманітними іграшками. Для максимального наближення до природних умов у новій домівці сервалів встановлено три види освітлення: сонячно-денне, сутінково-інфрачервоне, та нічне місячне сяйво.


Побачити екзотичних африканських котячих можна на Острові Звірів у Київському зоопарку.
Читайте також: Подарунок від колег: до Київзоо привезли 18 тонн кормів для екзотичних тварин
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.