Головна ВійнаСеред окупантів посилюються депресивні настрої
Серед російських окупантів посилюються депресивні настрої, зазначила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.

Серед окупантів посилюються депресивні настрої

ФОТО: Міністерство оборони України

Автор Kashtan News

Командування ворога знайшло спосіб викриття неблагонадійних

Морально-психологічний стан особового складу російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території України дедалі погіршується, що змушує командування з’єднань і частин противника вживати додаткових заходів.

Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомляє заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.

«З початку серпня в підрозділах окупантів рівня взвод-рота під виглядом нібито оперативного інформування військовослужбовців про актуальну воєнно-політичну обстановку збільшено інтенсивність проведення так званої військово-патріотичної роботи. У такий спосіб у підрозділах окупантів приховано здійснюється відстеження благонадійності військовослужбовців щодо готовності до участі в бойових діях», — написала Ганна Маляр.

Водночас, зазначила заступниця міністра, важкі втрати та надмірне фізичне виснаження особового складу окупантів за час ведення бойових дій посилюють депресивні настрої в підрозділах противника.

За словами Ганни Маляр, у росіян знижується рівень особистої мотивації військовослужбовців до участі у так званій спеціальній військовій операції, що суттєво впливає на стан військової дисципліни та правопорядку. Натомість збільшується кількість випадків вживання наркотиків, алкоголю, самовільного залишення місць несення служби, дезертирства.

Нагадаємо, за інформацією Генерального штабу ЗСУ, російські окупанти впродовж неділі, 20 серпня, продовжували завдавати вогневих уражень десяткам населених пунктів, які розташовані поблизу лінії фронту, але незважаючи на це,  Сили оборони ведуть активні наступальні дії на південному напрямку.

Вам також може сподобатися