Лікарі скерували транспортний засіб до приймального відділення
Водій київської маршрутки врятував жінку, якій стало зле в дорозі.
Про це повідомили в київській лікарні «Охматдит».
«Жінці стало зле у маршрутці номер 820, яка саме проїжджала поруч з Охматдитом. Водій та небайдужі люди, які перебували поряд із жінкою, не розгубилися та вирішили терміново змінити маршрут і привезти її в найближчу лікарню. Найближчою лікарнею виявилась дитяча лікарня «Охматдит», – ідеться в повідомленні.
Охоронці пропустили маршрутку на територію клініки, після чого імпровізована «швидка» разом з усіма пасажирами оперативно дісталася до приймального відділення.
«Лікарі Охматдиту, поки чекали на швидку, яку до цього викликали люди, встигли оглянути пацієнтку та визначили, що у жінки піднявся тиск. Потім за пацієнткою приїхала швидка для надання подальшої медичної допомоги і госпіталізації в профільне відділення», – розповіли в «Охматдиті».
Нагадаємо, МОЗ дав вісім порад, як зберегти своє здоров’я під час екстремальної спеки.