Головна НовиниМаршрутка замість «швидкої»: водій відвіз до лікарні жінку, якій стало зле
Водій марштрутки замість швидкої доставив до лікарні пасажирку, якій стало зле під час поїздки.

Маршрутка замість «швидкої»: водій відвіз до лікарні жінку, якій стало зле

ФОТО: ілюстративне з відкритих джерел

Автор Kashtan News

Лікарі скерували транспортний засіб  до приймального відділення

Водій київської маршрутки врятував жінку, якій стало зле в дорозі.

Про це повідомили в київській лікарні «Охматдит».

«Жінці стало зле у маршрутці номер 820, яка саме проїжджала поруч з Охматдитом. Водій та небайдужі люди, які перебували поряд із жінкою, не розгубилися та вирішили терміново змінити маршрут і привезти її в найближчу лікарню. Найближчою лікарнею виявилась дитяча лікарня «Охматдит», – ідеться в повідомленні.

Охоронці пропустили маршрутку на територію клініки, після чого імпровізована «швидка» разом з усіма пасажирами оперативно дісталася до приймального відділення.

«Лікарі Охматдиту, поки чекали на швидку, яку до цього викликали люди, встигли оглянути пацієнтку та визначили, що у жінки піднявся тиск. Потім за пацієнткою приїхала швидка для надання подальшої медичної допомоги і госпіталізації в  профільне відділення», – розповіли в «Охматдиті».

Нагадаємо, МОЗ дав вісім порад, як зберегти своє здоров’я під час екстремальної спеки.

Вам також може сподобатися