Нині палій перебуває під вартою
У Києві затримали 19-річного хлопця, який уночі підпалив взуттєву крамницю в Дніпровському районі.
Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

Повідомлення про злочин надійшло від власника магазину: він розповів поліції, що під час комендантської години невідомий підпалив вхідні двері його крамниці.
Після проведення розшукових заходів оперативники встановили, що до підпалу причетний 19-річний киянин, який живе в одному із столичних хостелів.
«Як встановили правоохоронці, молодик вчинив злочин під час комендантської години, за порушення якої законодавством досі не передбачена відповідальність. Фігурант, проходячи повз крамниці, облив металопластикові двері алкоголем й підпалив запальничкою, після чого втік», – розповіли в поліції.
Після затримання юнака йому повідомили про підозру за ч. 2 ст. 194 Кримінального кодексу України – умисне знищення або пошкодження майна шляхом підпалу. Санкція статті передбачає до 10 років позбавлення волі.

Суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави.
Читайте також: Маскували «товар» під смаколики: у Києві судитимуть двох наркоділків
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.