Головна НовиниСів і поїхав: на Подолі зловмисник украв скутер під приводом фотосесії

Сів і поїхав: на Подолі зловмисник украв скутер під приводом фотосесії

Фото: ГУ Національної поліції України в м. Києві

Автор kashtan NEWS

Крадія було затримано за кілька годин

Поліцейські  Подільського району затримали  29-річного киянина, який  украв у чоловіка електроскутер.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

«Фігурант попросив у власника сфотографуватися на скутері, сів на транспортний засіб та поїхав у невідомому напрямку», – розповіли правоохоронці.

Орієнтування на вкрадений скутер отримали всі наряди столичної поліції, і за кілька годин зловмисника було затримано. Ним виявився киянин, 1995 року народження.

Наразі крадію повідомлено про підозру  за ч. 1 ст. 289 Кримінального кодексу України – незаконне заволодіння транспортним засобом. Санкція статті передбачає позбавлення волі строком до п’яти років.

Читайте також: Пожежники врятували з ліфта у палаючій будівлі двох людей

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися