Головна БезпекаПожежники врятували з ліфта у палаючій будівлі двох людей

Пожежники врятували з ліфта у палаючій будівлі двох людей

Фото: ГУ ДСНС у м. Києві

Автор kashtan NEWS

На щастя, люди не потерпіли

Рятувальники ліквідували пожежу в офісній будівлі на проспекті Степана Бандери.

Повідомлення про загоряння на 2 поверсі, шестиповерхової офісної будівлі надійшло 21 серпня о 07:24, розповіли в  пресслужбі ГУ ДСНС у м. Києві.

«Пожежу ліквідували о 08:09 на площі 40 кв. м. Рятувальники деблокували двох осіб з ліфтової кабіни та вивели їх на свіже повітря. На щастя, люди не постраждали», – зазначили  в  пресслужбі.

Причину пожежі встановлюватимуть правоохоронні органи.

Читайте також: Назвали години, коли Київ буде без світла

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися