Пішохід і авто не поділили дорогу
У Солом’янському районі столиці вчора ввечері водій легковика на смерть збив пішохода, який переходив проїзну частину в забороненому місці.
Про це повідомляє ГУНП України в м. Києві.
Як розповіли в поліції, ДТП сталося на вулиці Вадима Гетьмана.
Попередньо встановлено, що водій автомобіля Ford Transit, 55-річний місцевий мешканець, рухаючись крайньою правою смугою, здійснив наїзд на пішохода, який перебігав проїзну частину в недозволеному для цього місці. Внаслідок зіткнення з автівкою 43-річний чоловік отримав травми, що несумісні з життям, і через деякий час помер у лікарні.
З огляду на це, слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту, що спричинили смерть потерпілого) Кримінального кодексу України. Встановлюються всі обставини події.
Нагадаємо,20 січня в Святошинському районі сталася смертельна ДТП: «Тойота» зіткнулася з «Мерседесом» та автобусом біля зупинки громадського транспорту на Кільцевій, внаслідок чого загинув пішохід.
Раніше в Деснянському районі Києва з вини нетверезого водія сталася аварія, в якій потерпіло двоє дітей.
Як повідомлялося, в Шевченківському районі столиці, неподалік від Бабиного Яру, сталася дорожньо-транспортна подія за участі вантажівки.