Головна ЕкологіяСонце продовжить «смажити» киян
київ гідрометцентр спека пожежна небезпека

Сонце продовжить «смажити» киян

ФОТО: Freepik

Автор Kashtan News

Синоптики дали прогноз погоди

У середу, 16 серпня, на киян та гостей столиці чекає спека.

Про це повідомляє Український гідрометцентр.

«16 серпня невелика хмарність, без опадів. Вітер змінних напрямків, 3-8 м/с», — йдеться у повідомленні.

Синоптики зазначили, що температура у Києві вдень сягне 30-32°C, але вночі сповзе до комфортних 18-20°C.

Водночас метеорологи звернули увагу на те, що на цьому тижні в столичному регіоні буде сухо та жарко, з доволі високими значеннями температури у нічні години +18…+20, а вдень в межах +27…+32.

Також провісники погоди попередили, що в Київській області та Києві переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки.

Нагадаємо, 12 і 13 серпня, погода в українській столиці відзначатиметься перемінливим характером.

Вам також може сподобатися