Злочинець орудував на території Оболонського району
Столичний суд виніс вирок серійному викрадачеві автомобілів: 27-річному уродженцю Київської області присудили 8 років позбавлення волі.
Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.
«Прокурором у суді доведено, що обвинувачений протягом січня – квітня 2023 року здійснив на території Оболонського району міста Києва серію викрадень автомобілів, вартістю більше мільйона гривень кожен. Зловмисник спеціалізувався на викраденні автомобілей марок Honda CR-V та Hyundai Tucson 2019-2021 років випуску», – йдеться у повідомленні.
У ході слідства всі викрадені автомобілі були знайдені та повернуті власникам.
«Крім того, встановлено, що стосовно обвинуваченого в інших судах України слухаються кримінальні провадження аналогічного характеру, а також кримінальні провадження проти власності громадян», – додали у прокуратурі.
Нагадаємо, у четвер, 6 серпня, у Києві розпочали судити суддю – винуватця кривавої ДТП.