Головна НовиниСтало відомо, як енергетики підготували столицю до зими
Столичні енергетики запевняють, що підготували енергомережу Києва для надійного проходження зимового періоду.

Стало відомо, як енергетики підготували столицю до зими

Фото: ДТЕК

Автор kashtan NEWS

Стан мережі дозволяє забезпечувати всіх клієнтів стабільним електропостачанням

Столичні енергетики запевняють, що підготували енергомережу Києва для надійного проходження зимового періоду за умови відсутності ворожих повітряних атак.

Про це повідомляє ДТЕК Київські електромережі.

«ДТЕК Київські електромережі завершує підготовку Києва до майбутньої зими. Енергетики в умовах воєнного часу вже оновили 538 важливих енергетичних об’єктів, відремонтували 3942 кабельних ліній та 76 кілометрів повітряних ліній електропередачі», — повідомили в ДТЕК.

Як запевнили енергетики, в комплексі ці заходи підвищать надійність електропостачання під час проходження опалювального сезону.

Крім того, як зазначили в енергетичній компанії, створено резервний аварійний запас і сформовано 173 бригади, які готові 24/7 відновлювати електропостачання після аварій.

Як наголосили столичні енергетики, стан розподільчої мережі столиці на даний час дозволяє забезпечувати всіх клієнтів стабільним електропостачанням під час зимових навантажень за умови відсутності нових атак ворога на енергосистему країни.

В цілому для підвищення надійності мереж столиці до кінця року оператор системи розподілу ще оновить 319 енергооб’єктів, відремонтує 692 кабельних ліній та 14 км повітряних ліній.

Також для зручності клієнтів компанія посилила канали обслуговування. Наразі працюють 210 ліній кол-центру.

Нагадаємо, за інформаціє КМВА, минулої зими внаслідок  російських ракетних атак у Києві було пошкоджено майже 63 відсотки енергетичних потужностей міста.

Вам також може сподобатися