Міські підприємства відчувають брак у працівниках
Від початку повномасштабного російського вторгнення найбільше із всіх столичних комунальних підприємств лави Збройних Сил України поповнили співробітники «Київтеплоенерго».
Про це повідомляє КМДА.
«Із початку війни 931 працівник житлово-комунального господарства Києва став на захист країни, мобілізувавшись до лав Збройних Сил України та підрозділів територіальної оборони. Серед них — 342 працівники комунального підприємства «Київтеплоенерго», — повідомили в мерії.
Зокрема, до ЗСУ та тероборони мобілізувалися працівники «Київтеплоенерго», «Київводоканалу», «Київкомунсервісу», «Київгазу», комунальних керуючих компаній, що обслуговують житлові будинки, а також ТОВ «Євро-Реконструкція», ДТЕК «Київські електромережі» та інших. Крім того, стали на захист країни і багато представників правлінь ОСББ і ЖБК.
Через це київські комунальні підприємства відчувають гостру нестачу працівників, особливо — зварювальників і робітників аварійних бригад.
Нагадаємо, протягом доби 17 грудня на фронті відбулося 64 бойові зіткнення, ворог завдав 2 ракетні та 29 авіаційних ударів по позиціях українських військ та понад ста населених пунктах.